05/12/2019  Бейсенбі
Қарағанды облысының білім басқармасының

Тәттімбет атындағы
Қарағанды өнер колледжі

коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
  1. Берлибекова А.С. муз-о теоретических дисципл
  2. Васина И.В. муз-о теоретических дисципл
  3. Ермакалиева С.К. муз-о теоретических дисципл
  4. Жанабаева Н.В. муз-о теоретических дисципл
  5. Кожахметова Ж.А. муз-о теоретических дисципл
  6. Мышкина Т.И. муз-о теоретических дисципл
  7. Нурфазылова А.Г. муз-о теоретических дисципл
  8. Рысмагамбетова Д.Ж. муз-о теоретических дисципл
  9. Сутюшев М.Х. муз-о теоретических дисципл
  10. Сушинская Т.С. муз-о теоретических дисципл
  11. Тумарова Т.М. муз-о теоретических дисципл
  12. Дякина Е.В. специальное фортепиано
  13. Зубова Н.В. специальное фортепиано
  14. Ешмуратова А.А. специальное фортепиано
  15. Картечева Н.Н. специальное фортепиано
  16. Мустафина К.М. специальное фортепиано
  17. Плицына О.А. специальное фортепиано
  18. Плицын О.В специальное фортепиано
  19. Холопайнен Е.В. специальное фортепиано
  20. Калуда Д.А. дирижирование, гитара, иллюстратор хора
  21. Файзурахманов Д.А. гитара
  22. Абишева К.К. домбра-тенор
  23. Байменова Ш.Д. дирижирование
  24. Жумабеков Ж.И. кыл-кобыз
  25. Кубат Т.А. домбра-тенор
  26. Оспанова А.К. домбра-тенор
  27. Сулейменов М.У. домбра-тенор
  28. Нурмустафанова Ж.С кобыз-прима
  29. Сулейменова Н.Л. домбра-тенор
  30. Шоканбаев А. домбра, дирижирование
  31. Нурбеков А.Ж. баян
  32. Ткаченко В.В. баян, дирижирование
  33. Султангалиева Г.А. кыл-кобыз
  34. Адамбеков М.С. пение с домброй
  35. Кемалов Ж.К пение с домброй
  36. Бойко С.К. классический вокал
  37. Лобынцева Ю.А. классический вокал
  38. Назарова М.Р. классический вокал
  39. Уалиева А.Б. классический вокал
  40. Абдуалиева Г.А. эстрадный вокал
  41. Досаев Ж.А. эстрадный вокал
  42. Жунусов К.Е. эстрадный вокал
  43. Недова Е.Д эстрадный вокал
  44. Симонян Т.А. эстрадный вокал
  45. Ибрагимова А.Ф. хоровое дирижирование
  46. Идрисова С.Г. хоровое дирижирование
  47. Колесникова И.В. хоровое дирижирование
  48. Крауз М.С. хоровое дирижирование
  49. Султангазина Б.К. хоровое дирижирование
  50. Акашева М.А хоровое дирижирование, иллюстратор хора
  51. Ушакова Л.И. хоровое дирижирование
  52. Байкенжина А.А. обязательное фортепиано
  53. Байрстанова А.М. обязательное фортепиано
  54. Бекешева Г.Б. обязательное фортепиано
  55. Гребенникова А.О. обязательное фортепиано
  56. Есмагамбетова Г.М обязательное фортепиано
  57. Жаутеева С.Т. обязательное фортепиано
  58. Мельник Л.В. обязательное фортепиано
  59. Петько Н.В. обязательное фортепиано
  60. Сарыбаева Г.О. обязательное фортепиано
  61. Саранская Е.П. обязательное фортепиано
  62. Тулеубаева Э.А. обязательное фортепиано
  63. Аскарова Д.С. концертмейстер
  64. Евтухова Я.А. концертмейстер
  65. Зацепилова Н.Ю. концертмейстер
  66. Качаева В.Т. концертмейстер
  67. Ленчевская Н.А. концертмейстер
  68. Ратушняк Л.И. концертмейстер
  69. Роголевская Н.И. концертмейстер
  70. Силантьева Н.В. концертмейстер
  71. Некрасова Е.Б. концертмейстер
  72. Нуртазина Ш.К. концертмейстер
  73. Абикенова Ж.Б. русс язык и литература
  74. Крумент С.Ф. история, соц-гум.дисц.
  75. Дюсембекова А.С. казахский язык и литература
  76. Есиргепова А.С. казахский язык и литература
  77. Жасымбекова А.К. казахский язык и литература
  78. Жумадилова Б.Ш. казахский язык и литература
  79. Исайынова А. НВП, ОБЖ
  80. Ержан А.К. история, соц-гум.дисц.
  81. Кркруова М.М. английский язык
  82. Садыкова А.Б. психолог
  83. Султабаев А.Б. физическая культура
  84. Хасенов М.Х. история, культурология
  85. Райымбек А.Т. информатика
  86. Абдихаева Ф.Ж. организация досуга
  87. Дедова С.И. муз. теоретических дисципл.
  88. Жусупова Р.Ч. нар. ремесла, орнамент
  89. Кузнецова Е.В. танец
  90. Кучеренко В.П. концертмейстер
  91. Лапина Н.А. обязательное фортепиано
  92. Логинова Е.Н. народный танец
  93. Майданская Д.Р. классический танец
  94. Менщиков А.В. живопись, рисунок
  95. Менщикова Н.В. живопись, рисунок
  96. Алимжанова Л.Р. библ. дисциплины
  97. Мухамбетчина К.С. библ. дисциплины
  98. Нуйкина О.Б. классический танец
  99. Попова Л.В. режиссура
  100. Проколова Л.И. концертмейстер
  101. Сейсенбаева Т.В. организация досуга
  102. Чернова Л.М. народный танец
  103. Ярославцева О.В. англ.яз
  104. Кадин Е.З. история, соц-гум.дисциплины