23/10/2021  Сенбі
Қарағанды облысының білім басқармасының

Тәттімбет атындағы
Қарағанды өнер колледжі

коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

23.07.2021 күнгі  мамандық бойынша емтиханның қорытындысы

1

Петкевич Ирина Дмитриевна

ДПИ

5 (отлично)

2

Комиссарова Елизавета Валерьевна

ДПИ

4 (хорошо)

3

Балдикова Амина Аманбековна

ДПИ

5 (отлично)

4

Устименко Диана Валентиновна

ДПИ

4 (хорошо)

5

Галкина Вита Игоревна

ДПИ

4 (хорошо)

6

Кабанюк Дмитрий Анатольевич

ДПИ

5 (отлично)

7

Шаншар Алина Айдарқызы

ДПИ

4 (хорошо)

8

Муха Владислав Николаевич

ДПИ

4 (хорошо)

 

 

 

 

1.

Ахметова Диана Маратовна

ХГ

4 (хор.)

2.

Белокрыльцев Кирилл Сергеевич

ХГ

5 (отл.)

3.

Омар Айжан Нұртазақызы

ХГ

3 (удовл.)

4.

Длдашова Меруерт

ХГ

4 (хор.)

5.

Терехова Виктория Дмитриевна

ХГ

4 (хор.)

6.

Кәрібайқызы Данагүл

ХГ

3 (удовл.)

7.

Қуанышбекова Айзере

ХГ

5 (отл.)

8.

Татарин София Эльдаровна

ХГ

Не яв.

9.

Попова Анастасия Андреевна

ХГ

5(отл.)

10.

Ручкина Диана Витальевна

ХГ

3 (удовл.)

11.

Ильясов Бауыржан Мейрамұлы

ХГ

5 (отл.)

12.

Кулагина Анастасия Николаевна

ХГ

5 (отл.)

13.

Новичкова Варвара Андреевна

ХГ

4(хор.)

14.

Ларичева Глафира Степановна

ХГ

4(хор.)

15.

Адамбаева Альмира Кайратовна

ХГ

3 (удов.)

16.

Бурленова Амина Армановна

ХГ

5(отл.)

17.

Тусупханова Жаным Маралханқызы

ХГ

5 (отл.)

18.

Назарова Мария Витальевна

ХГ

5(отл.)

19.

Амантай Нұргүл

ХГ

3 (удовл.)

20.

Болат Ақниет Әдлетқызы

ХГ

5 (отл.)

21.

Солтахан Әділберген

ХГ

3 (удов.)

22.

Юргиленис Валерия Михайловна

ХГ

3(удовл)

23.

Краус Анастасия Валерьевна

ХГ

2 (не удовл.)

24.

Затолокина Ульяна Олеговна

ХГ

5 (отл.)

 

 

 

 

1

Шыракбай Аружан

РМТП

5 (отлично)

2

Жумагалиева Наргиза

РМТП

5 (отлично)

3

Нестерова Арина

РМТП

4 (хорошо)

4

Рец Иван

РМТП

4 (хорошо)

5

Коршунов Максим

РМТП

5 (отлично)

6

Аманбаева Анель

РМТП

4 (хорошо)

 

 

 

 

1

Шматова Виолетта

АМТ

5 (отл)

2

Буката Кристина

АМТ

5 (отл)

3

Куникеева Ангелина

АМТ

5 (отл)

4

Бойчина Юлия

АМТ

5 (отл)

5

Сердыллаева Айпери

АМТ

5 (отл)

6

Васильева Алена

АМТ

5 (отл)

7

Асеков Кирилл

АМТ

5 (отл)

8

Жайдар Айса

АМТ

3 (три)

9

Заборщикова Валерия

АМТ

5 (отл)